[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Турник-сообщество » Воркаут » Разное » Ходьба на руках( Вуличний спорт) (Загалом хто цим цікавиться заходьте)
Ходьба на руках( Вуличний спорт)
КозакДата: Воскресенье, 17.07.2011, 01:04 | Сообщение # 1
Полковник
Статус: Offline
Дуже цікавий вид спорта в дисціпліни якого входить ходьба( само собою на руках) за час на 50 метрів, ходьба за час на 100 метрів, ходьба по ступенькам в гору( тут або за час або хто більше пройде), стійка на одній руці на час, стрибки з висот. В інтернеті поки-що дуже мало інформаціїї на цю тему, тому я викладу тут все що знаю.
Так сказати заснував цей спорт якийсь Джейкоб, він побив рекорд Гінеса 70-х роках пройшовши 50 метрів за 21 секунду. Після цього люди почали зацікавлюватися цім видом ходьби і у у 1997 році були проведені перші змагання по ходьбі на руках у яких була тільки одна дисципліна, ходьба на 100 метрів. Зараз хоча і рідко та проводяться аматорські змагання у які входять вище перераховані нормативи. Наскільки мені відомо учасник сам вибирає у яких приймати участь а у яких ні.
Загалом це все що я знаю, та й то з не достовірних форумів.

Цю тему я створив для того аби ті хто займаються або займуться цим спортом ділилися успіхом після тренувань. Я от наприклад на руках уже ходить умію але почну займатися цим видом спорта лише зватра.

Отпишусь і засніму відео.

Мій канал, мої навчалки - http://www.youtube.com/user/MrUKRAINEC?feature=mhee

ОлегДата: Воскресенье, 17.07.2011, 10:30 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Козак, а мог ты все это на русском начирикать. Просто я сейчас сам учусь стоять и ходить на руках, но вот пока только могу на пару сек зафиксироваться в стойке, а потом меня уносит на бок. Может тут что найду полезного..

КозакДата: Воскресенье, 17.07.2011, 18:25 | Сообщение # 3
Полковник
Олег
Вибач багато переписувати

Мій канал, мої навчалки - http://www.youtube.com/user/MrUKRAINEC?feature=mhee

helgoДата: Понедельник, 18.07.2011, 10:56 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Олег, вивчай будь ласка украiнську мову, тому що сайт заснований на на Украiинi )
та ще у нас багата культура biggrin

Чтобы подтянуться много, нужно подтягиваться помногу, а не много подтягиваться
My Workout Diary
Перевод

МакXxДата: Вторник, 19.07.2011, 00:50 | Сообщение # 5
Рядовой
У меня вапрос насщет стойки на руках...

В общем засекал сколько я смогу стоять на руках у стены , у меня вышло 2 минуты. Думаю это неплохо. Выхожу на травку немагу простаять даже 3-5 секунд sad Нету балансировки !
Падскажите как держать балансировку в стойке на руках !!!

Турник-сообщество » Воркаут » Разное » Ходьба на руках( Вуличний спорт) (Загалом хто цим цікавиться заходьте)
Страница 1 из 11
Поиск: